Про підприємство

Сфера діяльності Підприємства «Центр СПБ» – навчання і підвищення кваліфікації охоронників. Ми забезпечуємо професійно-спеціальне навчання за програмами курсової і індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації за професією «Охоронник» 1-3 розрядів, код 5169. Ініціатором створення навчального підприємства є Харківська обласна громадська організація «Союз працівників сфери безпеки».

Свою роботу з підготовки фахівців охоронної діяльності підприємство «Центр СПБ» почало з 24 червня 2010 року. У цей час ми працюємо на підставі нової ліцензії Серії АЕ № 270992 Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 року на надання послуг з отримання професійної освіти і підвищення кваліфікації за професією «Охоронник» 1-3 розрядів, з ліцензійним обсягом 150 осіб. У 2016 році підприємство «Центр СПБ» пройшло атестацію Міністерства освіти і науки України та має свідоцтво про проходження атестації Серії PI № 040811 від 05.08.2016 р. до 2026 року.

Підприємство «Центр СПБ» має навчально-матеріальну базу, досвідчених викладачів, стрілецький тир, спортивний зал для занять з професійно-практичної підготовки. Викладацьким складом розроблені теоретичний лекційний матеріал, методичні рекомендації, відеоматеріали зі спеціальної та фізичної підготовки.

Ми застосовуємо передову методику навчання з широким застосуванням технічних засобів навчання та практичних занять, передбачена дистанційна форма складання іспитів теоретичного курсу підготовки. Слухачі підприємства «Центр СПБ» можуть бути впевнені, що отримають весь набір необхідних знань в повному обсязі відповідно до вимог законодавства України.

Після закінчення курсу навчання слухачам, що успішно склали випускні іспити, присвоюється кваліфікація «Охоронник» 1-3 розрядів і видається свідоцтво державного зразка.

За роки роботи підприємство підготувало понад 10 000 спеціалістів, що працюють у сфері охоронної діяльності.

Існує спеціально розроблена для членів «Союзу працівників сфери безпеки» Програма лояльності та знижок.

Навчаючи фахівців охоронної діяльності, ми забезпечуємо кваліфіковані кадри для недержавного та державного секторів безпеки!

ПрезентаціяПрезентація
підприємства