Юридичним особам

Сфера діяльності підприємства «Центр СПБ» — навчання і підвищення кваліфікації охоронників. Ми забезпечуємо професійно-технічне навчання за програмами курсової та індивідуальної підготовки, підвищення кваліфікації за професією «Охоронник» 1-3 розрядів.
Необхідні документи для початку навчання працівників за замовленням юридичної особи
Допоміжні документи
Вартість навчання та програми лояльності
Вартість навчання та підвищення кваліфікації за професією «Охоронник» розраховується індивідуально. Наявна можливість внесення корективів до варіативної частини навчальної програми за побажаннями слухачів. Члени Громадської організації «Союзу працівників сфери безпеки» навчаються за пільговими цінами. Також, існує програма лояльності для співробітників організацій, працівники яких регулярно проходять навчання в нашому навчальному закладі.
Свідоцтво про завершення навчання
Після закінчення навчання слухачам, які пройшли курс професійно-технічного навчання за програмами курсової / індивідуальної підготовки (або підвищення кваліфікації) за професією 5169 «Охоронник» і успішно склали випускні іспити, видається свідоцтво державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Зразок свідоцтва та додаток до нього затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року № 645 «Про документи про професійну (професійно-технічну) освіту державного зразка і додатки до них»
Реєстрація заявки на навчання здійснються:
За телефонами: +38093 123 1513 +38068 580 4005 +38099 950 2600